Наборы для новорожденных

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Перший рік життя дитини – це і радість, і природні клопоти. Серед них – придбання  необхідних аксесуарів по догляду за новонародженим. Спростити це завдання допоможуть спеціальні набори від доктора Комаровського.

Переваги


Набір для новонародженого КРОХА – це комплект від знаменитого дитячого лікаря Євгена Комаровського. До нього увійшли найнеобхідніші речі для дитини до 1 року.

Головні переваги комплекту:

 1. Практичність. Підібрано тільки корисні предмети, які знадобляться батькам в перші місяці догляду за новонародженим. До упаковки не увійшло нічого зайвого.

 2. Економія часу. Мамам і татам не доведеться витрачати час на пошуки необхідних аксесуарів і приладів для здоров'я малюка.

 3. Вибір експерта. Всі предмети в комплекті підібрані і перевірені фахівцями в галузі медицини.

 4. Прийнятна ціна. Вартість товарів нижча за середньоринкову.

 5. Гарантії. Всередині упаковки нанесений QR-код. Щоб перевірити, що куплений комплект – справжній, достатньо відсканувати код.

Характеристики

Набір для новонародженого КРОХА випускається в різній комплектації. У нашому інтернет-магазині є 4 різних варіанти:

 1. MAXI Pack. Містить 15 предметів, які допоможуть батькам у догляді за малюком.

 2. MINI Pack. Скорочена версія MAXI Pack. Складається з 6 предметів.

 3. Thermo Kid Pack. Набір вимірювальних приладів. За їхньою допомогою можна дізнатися температуру і вологість в дитячій кімнаті, а також виміряти температуру тіла немовля.

 4. Перший зуб Pack. Добірка для найскладнішого періоду в житті новонародженого – прорізування перших зубів. До неї увійшли ниблер з насадками, прорізувачі та  набори зубних щіток.


Хіт продажів – набір MAXI Pack. Це максимально повна добірка аксесуарів, без яких не обійтися в перший рік життя. Містить такі предмети:


 • Водний термометр. Виконаний у вигляді іграшки. Батьки зможуть виміряти температуру води у ванні. А дитині сподобається яскравий дизайн термометра.

 • Сталеві ножиці. Обрізати тоненькі нігті на крихітних пальчиках – справжній виклик для батьків. Полегшать це завдання невеликі закруглені ножиці.

 • Шприц-дозатор. Допоможе напоїти новонародженого, дати йому ліки.

 • Ректальні трубки. Це запатентований винахід доктора Комаровського. Позбавляють від газів і коліків.

 • Аспіратор для носа. Очищає порожнину носа від слизу. Адже сам новонароджений спорожніти ніс ще не може.

 • Електронний термометр. З гнучкою верхівкою, без ртуті й скла. Вимірює температуру тіла малюка з високою точністю.

 • Прорізувачі. Полегшать свербіж, біль у яснах та допоможуть прорізатися першим зубкам.

 • Ниблер. Пристосування для перших підгодовувань. Новонароджений чеше зубки спеціальною сіткою. Через неї ж він отримує фруктове пюре або інші продукти.

 • Термогігрометр. Прилад, що вимірює температуру повітря і рівень вологості в кімнаті дитини.


У комплект для немовляти увійшли й інші необхідні речі: зубні щітки, безпечні гребінці, пристосування для грудного вигодовування. Також є брошура-інструкція і книга доктора Комаровського.

Для кого призначені набори?

Комплекти призначені для дітей від 0 до 1 року. Для них фахівці-медики підібрали найкращу комбінацію товарів, які будуть необхідні для догляду за дитиною в перший рік життя. Характерна особливість – до наборів не ввійшли ані косметика, ані аптечні препарати. Така комплектація підтримує концепцію доктора Комаровського. Він вважає, що природне здоров'я дітей потрібно берегти з народження.

Чому вигідно купувати саме у нас?

Інтернет-магазин Baby Unique пропонує 4 різних комплекта для новонароджених КРОХА. Вся продукція сертифікована. Купуючи у нас, Ви повністю захищені від підробки. Справжність продукції легко перевірити: достатньо завантажити мобільний додаток КРОХА і відсканувати QR-код всередині коробки.

BabyUnique

ТОВАР УСПЕШНО ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Перейти в корзину Продолжить покупки